Demo Site

Tuesday, 29 March 2011

Ooh na na, what's my name?

Kadangi man bėga nosis, oras ne awesome, man aiškina, kad turiu ką nors čia parašyt, nes net Birutė per LTV reklamuojas, o rašinėlio taip nenoriu rašyti, kad pridirbau tai, ką matote dešinėje, aš prisiverčiau parašyti.

Ir čia nebus nė vieno žodžio apie Rihanną.

Šį kart nusprendžiau apžvelgti ko aš (ir net kai kurie iš jūsų) laukiam iškepamo muzikos krosnelėje.Pirmiau pažiūrėkim ką ta orkaitė, mano manymu, šiek tiek apsvilino arba kaip tik ne:


Beady Eye - Different Gear, Still Speeding
Per daug išpūstai mes jo laukėm. Metus stenėjau ir galvojau, kad kokį gerą mėnesį šitas albumas bus mano favoritas, bet... Jis atėjo, The Roller išties geriausias singlas, dar užkabliavo Standing On The Edge Of The Noise, bet vien dėl to, kad primena Oasis laikus. Užvakar atradau Wigwam, nes labai užkabino "I comin' up..." Gerai, aš girdėjau, kad dar kelios dainos kabina žmones, tad gal pasiseks. Liam'as burba, kad net fanų yra naujų - tokių, kurių nekabino Oasis. Ar jie tiesiog prasispaudė į fanų zoną ir užsidėjo Pretty Green maikes?


The Strokes - Angles
Kad jūs žinotumėt, kaip man iš pradžių nepatiko You're So Right! O kaip paskui ji pradėjo kabint! Nors dauguma iš jūsų jo pradėsit klausyti nuo pirmos dainos (kaip priklauso elgtis su albumu), kiti iš kart įsijungs antrąją - mat ji, kaip tyčia, pirmasis šio albumo singlas, jau susilaukęs dėmesio kūrinėlis Under Cover Of Darkness (o čia man vienai pavadinimas primena Two Door Cinema Club dainą?). Aš tik pradedu atradinėt šį albumą, spėju, tai bus vienas geriausių dalykų šiais metais. Juk 5 metus žmogai dirbo.White Lies - Ritual
Prisipažinsiu: klausau kol kas tik vieną dainą - Bigger Than Us. Bet pasižadu paklausyt daugiau. Skaičiau, kad jis daug pozytivesnis nei debiutinis "To Lose My Life..", tad reik perklausyt daugiau. O jus aš irgi pabandysiu įkalbėti paklausyti šio antrojo kompakto su įdomesne eilute: Bored girls and sad boys / Dull roads to anywhere. / Bad sex and ethanol / High scores on solitaire.


O ko mes laukiam labai labai?

Arctic Monkeys - Suck It And See
O čia jau susitinka labai kontraversiškos nuomonės: senosios makakos ar jau subrendusios mūsų laukia toliau? Iš Brick By Brick nelabai ką ir galim spręst. Iš ties kabinanti rokenrolas, daugiau indie, lyricsus šį kart aš pavadinsiu "įdomiais" (gal jų reikšmė gilesnė). O šiaip mane prajuokino dainų pavadinimai, kaip antai Don’t Sit Down ‘Cause I’ve Moved Your Chair ir playlist'as:

11. Suck It and See
12. That’s Where You’re Wrong
Miles Kane - Colour Of The Trap
Gal ne visi girdėjote, bet Pergalės dieną galėsit klausyt ex-grupės The Rascals balso ir projekto The Last Shadow Puppets nario debiutinio albumo. O čia jau turėtų būt išdirbtas darbas, mat plokštelės aprašymuose mirgės tokie vardai kaip Noel Gallagher, Alex Turner ir Gruff Rhys, o prie albumo prodiusavimo prisideda iš kažkada Kasabian bei Gorillaz padėjęs Dan The Automator. O vieną iš singlų - Inhaler - jau galite pasiklausyti ir čia.


Matthew Morrison 
Glee žvaigždė, bet visų pirma, tai dainininkas pasirodantis net Broadway spektakliuose ir aktorius, vaidinęs tiek antraplanius siužetus filmuose, tiek pagrindinį vaidmenį seriale, išleido savo debiutinį singlą.
Taip taip, tai tikrai cukraus vata ir paauglių svaigalai, aš tai visai laukiu jo debiutinio albumo.


Noel Gallagher first solo album
Maždaug taip mirga daug antraščių muzikos pasaulyje. Kažkas tweetina, kad jį jau girdėjo įrašinėjanti už sienos įrašų studijoj, kažkas vis dar netiki tuo po ilgų, jau gerus metus trunkančių, gandų apie tą pirmąjį Noelio CD. Kaip ten bus - laikas parodys, bet aš girdėjau gandą apie lapkritį...


Red Hot Chili Peppers 
Naują gitaristą į parankę ir jau nuo kovo 18 dienos pepersai miksuoja savo naują albumą, sekantį, po Stadium Arcadium (kuris, man rods, nieko tikrai nenuvylė) ir ilgų atostogų.
Žinoma, dar beveik nieko nepaskelbę, bet jau šiais metais turėtų parodyt ir The Cure bei Coldplay.
Aišku, aš dar galėjau paminėti daug ką, nuo Radioheadų iki Britney Spears, bet sorry - negirdėjau nieko naujo iš jų.

O ko jūs jau sulaukėt ir dar laukiat?

P.S. aš jus priversiu šiandien paklausyt šiek tiek kitokių wonderwall'ų:
Na gi, kokių, KOKIŲ, Karolina?

1 comments:

Anonymous said...

o tai kur laukiamiausias metų įrašas priklausantis Ledi Gagai? nusivyliau, Karole, tavo muzikiniu skoniu....
o šiaip Radiohead'ų labai gi neblogas darbelis, The Kills naujas albumas po ilgos pertraukos, kuris jau susilaukė nemažai dėmesio. Kooksai gi žada irgi naują albumą ir aišku beždžionės,
vistiek man čia trūksta leidi gagos.

Post a Comment

Labels

10 (1) A-Ha (1) albumai (4) alina (3) arctic (1) Arctic Monkeys (8) Artworks (2) asmeniškumai (1) Atika (1) atostogos (1) atradimai (1) b-sides (3) Bangles (1) beady eye (1) bieber (1) Biplan (1) birute (3) Birutė (17) Brainers (1) cd (3) chairs and tables (1) Cher (1) chicken (1) clayderman (1) cob (1) coldplay (3) Colour of the trap (1) covers (1) Cyndi Lauper (1) dainų žodžiai (1) Damien Rice (1) Danielė (3) debiutas (2) debiutinis (2) depeche mode (1) directing (1) diskai (3) Editors (2) evil twin (1) festivaliai (2) flamingo (5) florence and the machine (1) folk (1) Franz Ferdinand (2) freaks on floor (1) gang (1) garbanotas bosistas (1) George Michael (1) gera (3) gig (5) gimtadienis (1) give me fire (1) Gravel (4) gravity the seducer (1) grupes (5) hard (1) Humbug (2) Inculto (1) indie (2) interpol (1) interviu (2) itaka (1) Jurga (1) justin (1) karole (19) karolė (8) kate nash (1) kaunas (1) Kelly Jones (1) Kings Of Leon (2) kompaktai (2) koncertai (3) koncertas (4) kongresu (1) kuryba (1) labtwat (1) ladytron (1) last season (1) laukiami (2) lietuva (3) linksmos (1) liūdnos (1) livecamp (2) liverpool (4) loftas (1) Luke Pritchard (1) lyrics (3) mando diao (3) markas palubenka (1) martynas (3) matthew morrison (1) meilė (1) melanie pain (1) metų laikai (1) michael bubble (1) milda (23) miles kane (2) miroslavas (1) monkeys (1) muzika (2) my little sue (1) mylo (1) naubertas (1) naujas CD (2) neisleistos (1) nepatinka (1) nevirskinu (1) Nirvana (1) noel gallagher (1) nouvelle vague (1) nuomones (6) nuorodos (1) Oasis (3) phoenix (2) piano (1) Pitbul (1) Placebo (2) playlist (3) Pockets Full Of Fun (1) pogo (2) pop (3) priestaravimai (2) priežastis (1) progfest (1) quality (1) records (1) red hot chili peppers (2) rekomendacijos (4) rekomenduojam (4) richard (1) rock (4) Rock am ring (1) ruduo (2) rumai (1) Ščiogolevaitė (1) šiauliai (2) siena (3) Sigur Rós (1) single (2) sinickis (4) soundtrack (1) spring (1) Stereophonics (1) Sterephonics (1) suck it and see (3) sugalvojau daina as vonioj (1) Švedija (1) tattoo (1) the baseballs (1) the colours of bubbles (8) the cure (1) the killers (1) The Kooks (3) The Last Shadow Puppets (3) the national (1) The Smiths (1) the strokes (1) The xx (2) tomas (3) Tomas Sinickis (2) topai (4) torrent (1) video (1) Viršeliai (2) visi (3) Wham (1) white lies (1) winter (1) wolf (1) wolf gang (1) wolfgang (1) wolfmother (1) xyloto (1) zudyt (1)

Playlist